Об'єм (н.у.) карбон(ІІ) оксиду (СО) кількістю речовини 3 моль становить​


Ответы на вопрос

Отвечает Зюкин Ванёк.
Є формула n=V/Vm
Vm=22,4 л/моль( це стала величина)
n- це молі
n=3моль
Із цієї формули знайдемо V
V=n*Vm=3*22,4=67,2 л
Відповідь:67,2л