Обчислити кількість молекул що міститься у хлорі cl2 об'ємом 112 л за н.у помогите даю 10 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Грицюк Світлана.

Дано:

V(Cl2) = 112 л

Знайти:

N(Cl2) - ?

Розв'язання:

1) n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль;

2) N(Cl2) = n(Cl2) * NA = 5 * 6,02*10²³ = 3,01*10²⁴.

Відповідь: Кількість молекул Cl2 становить 3,01*10²⁴.