Обчисліть кількість молекул барій гідроксиду в порції масою 34,2г.


Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Даниил.

Ответ:

Объяснение:

M(Ba(OH)₂) = 137 + (16 + 1) * 2 = 171 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n(Ba(OH)₂) = m(Ba(OH)₂)/M(Ba(OH)₂) = 34,2/171 = 0,2 моль

Обчислимо кількість молекул:

N(Ba(OH)₂) = n(Ba(OH)₂) * Na = 0,2 * 6,02 * 10²³ = 1,204 * 10²³ молекул