обчислити масу газової суміші, що складається з аміаку (NH3) об'ємом 44.8л та кисню об'ємом 33.6л

(н.у)​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Максим.

Ответ:

82 г

Объяснение:

вычислить массу газовой смеси, состоящей из аммиака (NH3) объемом 44.8л и кислорода объемом 33.6л (н.у).

n=44,8/22,4=2 моль

M=Mr

M(NH3)=14+3=17 г/моль

m(NH3)=2*17=34 г

n(O2)=33,6/22,4=1,5

m(O2)=1,5*32=48

m(газ.смеси)=34+48=82 г