Відносна густина парiв алкану за гелієм 28,5. Обчисліть відносну молекулярну масу алкану,

установіть його формулу та назву.​

Ответы на вопрос

Отвечает Муталапов Ильмир.

Объяснение:

Общая формула алканов CnH2n+2

Mr(CnH2n+2)=14n+2

Mr(CnH2n+2)= D•Mr(He)=28.5•4=114

14n+2=114

14n=112

n=8, C8H18 октан

Mr(C8H18)=8•12+18•1=96+18=114