Який обєм кисню витратиться на спалювання етану кількістю речовин 4 моль? Прошу з обясненням


Ответы на вопрос

Отвечает Ляховская Ника.

Відповідь:

Реакція спалювання етану виглядає наступним чином:

C2H6 + 3.5O2 -> 2CO2 + 3H2O

Ця реакція показує, що для повного спалювання одного моля етану необхідно 3.5 молів кисню. Оскільки ми маємо 4 молі етану, то для його повного спалювання потрібно:

4 моля етану * 3.5 моля кисню/1 моль етану = 14 моль кисню.

Отже, для повного спалювання 4 молів етану необхідно 14 молів кисню.

Отвечает Ivanova Karina.

Дано:

n(C2H6) = 4 моль

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) 2C2H6 + 7O2 → 4CO2 + 6H2O;

2) n(O2) = n(C2H6) * 7 / 2 = 4 * 7 / 2 = 14 моль;

3) V(O2) = n(O2) * Vm = 14 * 22,4 = 313,6 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 313,6 л.