Елемент ІІ групи утворює вищий оксид з Оксигеном, масова частка Оксигену в якому 29%. Визначте цей

елемент та формулу його оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Айымханова Айгерим.

Ответ:CaO

Объяснение:

rO - вищий оксид 2ї группи

Mr(rO)=r+Ar O(16)= r + 16

16=29%

1%=16/29=0.551

71%=39.17 , найближчій у 2й группі Ca(40)

B. Ca , CaO.