Обчисліть масу барій оксиду, яка необхідна для одержання: 34,2 г Ва(ОН)2 внаслідок реакції ВаО з

водою

Ответы на вопрос

Отвечает Ямалдинова Сабина.

Ответ:

Реакцію між оксидом барію (BaO) і водою з утворенням гідроксиду барію (Ba(OH)2) можна представити таким хімічним рівнянням:

BaO + H2O -> Ba(OH)2

З цього рівняння ми бачимо, що 1 моль BaO реагує з 1 молем води, утворюючи 1 моль Ba(OH)2. Молярна маса BaO становить 153,34 г/моль, а молярна маса Ba(OH)2 — 171,34 г/моль.

Щоб обчислити масу BaO, необхідну для отримання 34,2 г Ba(OH)2, нам потрібно визначити кількість молей Ba(OH)2, що утворюється, а потім використати моль-мольне співвідношення в хімічному рівнянні, щоб Знайдіть потрібну кількість моль BaO.

Спочатку визначимо кількість молей утвореного Ba(OH)2:

n(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2) / M(Ba(OH)2)

n(Ba(OH)2) = 34,2 г / 171,34 г/моль

n(Ba(OH)2) = 0,199 моль

Далі ми використаємо співвідношення моль-моль у хімічному рівнянні, щоб знайти необхідну кількість молей BaO:

n(BaO) = n(Ba(OH)2)

n(BaO) = 0,199 моль

Нарешті, ми використаємо молярну масу BaO, щоб знайти необхідну масу BaO:

m(BaO) = n(BaO) * M(BaO)

m(BaO) = 0,199 моль * 153,34 г/моль

m(BaO) = 30,4 г

Отже, маса барій оксиду, необхідна для отримання 34,2 г барій гідроксиду, дорівнює 30,4 г.

Объяснение: