2)Газова суміш складається з 2.24 л кисню і 3,36 сульфур(IV) оксиду(н.у.). Знайти масу суміші.


Ответы на вопрос

Отвечает Кораблёв Евгений.

Відповідь:

99,5 г 

Пояснення:1) m O2 = 2,24*32/22,4 = 3,2 гm SO2 = 3,36*64/22,4 = 9,6 гM = (3,2*32 + 9,6*64) /12,8 = 56 гD (H2) = 56/2 = 282) n = 11/1,517*29 = 0,25 моль3) NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2Om(HNO3) = 126*0,1 = 12,6 гm(NaOH) = 12,6*40/63 = 8 г4) Zn + 2HCl  = ZnCl2 + H2m Zn = 33,6*65/22,4*0,98 = 99,5 г