Чому дорівнює кількість речовини порції кухонної солі, що містить 0,0602 * 10 (в 23 степені)

формульних одиниць?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллов Кирилл.

Дано:

N(NaCl) = 0,0602*10²³

Знайти:

n(NaCl) - ?

Розв'язання:

1) n(NaCl) = N(NaCl) / NA = 0,0602*10²³ / 6,02*10²³ = 0,01 моль.

Відповідь: Кількість речовини NaCl становить 0,01 моль.