3.Обчислити масові частки елементів в речовині: HMnO4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Игнаткина Лиза.

w = A*N/M
M(HMnO4) = 120 г/моль
w(O) = 16*4/120 = 53.33%
w(H) = 1*1/120 = 0.83%
w(Mn) = 55*1/120 = 45.83%