Обчисліть об’єм (н.у.) водню, який утворюється при взаємодії цинку з розчином хлоридної кислоти

0,4 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлов Ярослав.

Відповідь:

Zn+2HCI=ZnCI2+H2

n(HCI):n(H2)=2:1

n(H2)=0,4/2=0,2моль

V(H2)=22,4*0,2=4,48л

Пояснення: