Обчисли кількість речовини натрій оксиду масою 6, 2 г


Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдов Максим.
M(Na2O)=6,2 г
n-?
n=m/M
M(Na2O)= 23*2 + 16= 62
n=6,2/62=0,1 моль