3.-У воді масою 180 г розчинили 20 г солі. Масова частка солі в отриманому розчині: a) 11%; в)

12%; 6) 10%; г) 13%.

Ответы на вопрос

Отвечает Кишиева Эльмира.
W=m(p.p.)/m(p ну)
w=20г(180г+20г)=20г/200г=0,1
0,1=10%
дорівнює 10
Отвечает Терешков Иван.

Ответ:

б) 10%

Объяснение:

m (речовини) : m (розчинника) · 100 %

(начебто так)