3 розчину ортофосфатної кислоти масою 300 г з масовою часткою 20 % випарили 15 г води. Визначте

масову частку отриманого розчину кислоти. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепский Павел.

Ответ:m кислоти - 300х0,2=60г

300-60=240г (води)

240-15+60= 285г

w (м. Частка кислоти) - 60÷285г≈0,21х100%=21%

Начебто так

Объяснение: