Обчисліть, яку масу води й солі необхідно взяти для приготування 340 г розчину з масовою часткою

солі: a) 20%; б) 15%;B) 10%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Даша.

Ответ:

Объяснение:

а)

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 340 * 20% * 100% = 68 г

m(Н2О) =  m(р-ну) - m(солі) = 340 - 68 = 272 г

б)

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 340 * 15% * 100% = 51 г

m(Н2О) =  m(р-ну) - m(солі) = 340 - 51 = 289 г

в)

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 340 * 10% * 100% = 34 г

m(Н2О) =  m(р-ну) - m(солі) = 340 - 34 = 306 г