У 280 г роженилы 50 г отстовые эссенции обчислаты масову частку речовини у розчині​ напишіть як

положено дано ітд.

Ответы на вопрос

Отвечает Levadin Ermakhan.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-н) = 280 г

m(отс.эс) = 50 г

Найти: w(р.р.) - ?

Знайдемо масу речовини у розчині:

w(р.р)  = m(отс.эс) : m(р-ну) * 100% = 50 : 280 * 100%  = 17,85 %

Отвечает Жукова Ульяна.

Ответ:

17,85 %

Объяснение:

Дано:

m(розчину) = 280 г

m(отстової есенції) = 50 г

Знайти: w(реч.розч.) - ?

                                                     Розв'язання:

w(реч.розч.)  = m(отстовой.эссенции) : m(розчину) * 100% = 50 : 280 * 100%  = 17,85 %

Відповідь: 17,85%.