СРОЧНО ОТДАЮ ВСЕ БАЛЫ!!! Під час згоряння 60 л. суміші метану та етену утворилось 110 л

вуглекислого газу. Обчисліть об'єм кожного газу в суміші​

Ответы на вопрос

Отвечает Жарнова Диана.

Объяснение:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O

V= n•Vm

V(CH4) + V(C2H4)=60л

V(CO2)+ 2V(CO2)=110л

x•22.4+y•22.4=60

x•22.4+2y•22.4= 110

22.4x=60-22.4y

60-22.4y+44.8y=110

22.4y=50

y= 2.23моль этену

х=(60-22.4•2.23)/22.4= 0.45 моль метану

V(CH4)= n•Vm= 0.45•22.4=10л

V(C2H4)= n•Vm= 2.23•22.4=50л