Визначити масову частку розчиненої речовини, якщо: а) в 150г води розчинити 50г солі б) в 500г

розчину міститься 25г солі в) випаровуваня 50г розчину добули 0,5г солі

Ответы на вопрос

Отвечает Позёмова Мария.

Відповідь:

Пояснення:

ω ( речовини ) = m ( речовини ) / m ( розчину ). 
а). 150+50=200(г) m (розчину)

ω ( речовини )= 50:200=0,25 (або 25%);

б) ω ( речовини ) = 25:500 = 0,05 (або 5%);

в). ω ( речовини ) = 0,5:50=0,01 (або 1%)