1. З переліку речовин 1) Fe3(PO4)2 2) Al2O3 3) Cr(OH)3 4) Н3PO4 5) SeО2 6) Pb(SO3)2 випишіть

окремо А. Оксиди Б. Основи В. Кислоти Г. Солі. Назвіть сполуки. 2. Добути сіль калій ортофосфат двома способами. 3. Напишіть рівняння реакцій. Вкажіть тип реакції. a) Cr(OH)3 + H2SO4 → б) Р2O5 + Na2O → в) Fe(OH)2 → г) H3PO4 + K2CO3 → д) Ag + Hg(NO3)2 → 4. До розчину нітратної кислоти додали алюміній гідроксид масою 117 г. Визначте масу добутої солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Малофеева Виктория.

Ответ:

Объяснение:

№1

1)-Г

2)-А

3)-Б

4)-В

5)-А

6)-Г

№2

1)3KOH+H3PO4=K3PO4+3H2O

2)2H3PO4+3K2CO3=2K3PO4+H2O+CO2

№3

a) 2Cr(OH)3 + 3H2SO4 →Cr2(SO4)3+6H2O - Нейтралізація

б) Р2O5 + Na2O →Na3PO4 - з'єднання

в) Fe(OH)2 →FeO+H2O - розкладання

г) H3PO4 + K2CO3 →2K3PO4+H2O+CO2 - Нейтралізація

д) 2Ag + Hg(NO3)2 →2AgNO3+Hg - обмін

№4

Al(OH)3+3HNO3=Al(NO3)3+3H2O

n(Al(OH)3)=117/78=1,5

n(Al(NO3)3)=1,5 (1:1)

m(Al(NO3)3)=1,5*257=385,5г

Ответ:m(Al(NO3)3)=1,5*257=385,5г