Скільки речовини міститься у 150г розчину з масово часткою 0.25??? СРОЧНООО


Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-н) = 150 г

w(р.р.) = 0,25

Найти: m(р.р) - ?

Знайдемо масу речовини у розчині:

m(р.р.) = m(р-ну) * w(р.р) = 120 * 0,25 = 30 г