ДУЖЕ ТЕРМІНОВО,ДАЮ 100 БАЛІВ 1. До 50 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 20% додали

100 грозчину, до масова частка розчиненої речовини становить 10%. Обрахуйтемасову частку розчиненої речовини новоутвореному розчин2. до 50 г 20% розчину доляли 30 г води. Визначте масову частку розчиненоречовини в новоутвореному розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Пауасыл Кайнар.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m₁(р-ну) = 50 г

w₁(р.р.) = 20% або 0,2

m₂(р-ну) = 100 г

w₂(р.р) = 10% або 0,1

Найти: w₃ (р.р)- ?

m₁(р.р.) = m₁(р-ну) * w₁(р.р.) = 50 * 0,2 = 10 г

m₂(р.р.) = m₂(р-ну) * w₂(р.р.) = 100* 0,1 = 10 г

m₃(р.р.) = m₁(р.р) + m₂(р.р.) = 10 + 10 = 20 г

m₃(р-ну)  = m₁(р-ну)  + m₂(р-ну) = 50 + 100 = 150 г

w₃(р.р.) = m₃(р.р.)/m₃(р-ну) * 100% = 20/150 * 100% = 13,33%

2)

Дано:

m₁(р-ну) = 50 г

w(р.р.) = 20% або 0,2

m(Н2О) = 30 г

Найти:  w(р.р.) -?

m(р.р) = m₁(р-ну)  * w(р.р.) = 50 * 0,2 = 10 г

m₂(р-ра) = m₁(р-ну) + m(Н2О) = 50 + 30 = 80г

w(р.р.) = m(р.р)/m₂(р-ра) * 100% = 10/80 * 100% = 12,5%