Визнач масову частку аргентум нітрату в розчині масою 97 г, в якому розчинено речовину масою 22 г:

22,7 77,3 20,6

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Илья.

Ответ: 22,7%

Объяснение:

w(Ag(NO3)3) = m(р.р.)/ m (р-ну) * 100% = 22/97 * 100% = 22,7%