!ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! БАГАТО БАЛІВ! (за безглузді відповіді бан та жалоба) Здійснення

перетворень:1) Mg→ MgSO4 - Mg(OH)2→ MgO2) S → SO2 → H2SO3 → Na2SO3​

Ответы на вопрос

Отвечает Пофалитая Алёна.

Ответ:

Объяснение:

1) Mg → MgSO₄ → Mg(OH)₂→ MgO

Mg + H₂SO4 = MgSO₄ + H₂

MgSO₄ + 2KOH = Mg(OH)₂ + K₂SO₄

Mg(OH)₂ =(t)= MgO + H₂O

2) S → SO₂ → H₂SO₃ → Na₂SO₃​

S + O₂ = SO₂

SO₂ + H₂O = H₂SO₃

H₂SO₃ + 2NaOH = Na₂SO₃ + 2H₂O