До 150 г води додали сіль та отримали розчин з масовою часткою розчиненої речовини 25%. Знайдіть

масу солі, яку додали до води.СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Ответ:

25г

Объяснение:

m(солі)=150*0,2=30+10=40

m(утвор.розч.)= 150+10=160

W(р.р)=40/160=25