Визначити валентність елементів, зв’язаних з одновалентним Хлором: CaCl2, HCl, PCl5, AlCl3,

FeCl2. Знайти співвідношення мас елементів у силіцій(IV) оксиді.

Ответы на вопрос

Отвечает Ледаков Илья.

1. Ca - II, H - I, P - V, Al - III, Fe - II

2. SiO2 – силіцій (IV) оксид.

Ar (Si) = 28

Ar (O) = 16

Mr (SiO2) = 28 + 16 * 2 = 60

W (Si) = 28 / 60 * 100% = 46,67%

W (O) = (16 * 2) / 60 * 100% = 53,33%

Відповідь: W (Si) = 46,67%, W (O) = 53,33%