Речовина складається з 2 атомів невідомого елемента та одного атома Оксигену. Масова частка

Оксигену у сполуці становить 53%. Визначтеелемент.​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Дарья.

Відповідь:

Х2О

Mr(O)=16

w(O)=53%

w(X2)=100-53=47%

Mr(X2)=16*47/53=14r

Mr(X)=14/2=7

X=Li літій

Пояснення: