Обчисліть обʼєм (л) вуглекислого газу масою 110 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Сергієнко Олена.

n=m/M

M(CO2) = 12 + 2×16 = 44 г/моль

n(CO2) = 110/44 = 2,5 моль

V=Vm

V(CO2) = 2,5 × 22,4 = 56 л

Ответ: 56 л