Помогите, очень срочно !!! 1. Вид продукту: молоко 2. Об’єм натрій гідроксиду, що витратили на

титрування: V1 - (1.9); V2 - (1.8); V3 - (2.0); Vсередне (до сотих) - ? Задача 2.Визначення кислотності борошна (по бовтушці) 1. 5 гр. борошна зважують на технічних терезах з точністю до ± 0,01 гр. і переносять його в суху конічну колбу, в яку вливають 50 см3 дистильованої води. 2. Вміст колби збовтують до зникнення грудочок борошна. Додати 5 крапель 1% розчину фенолфталеїну і титрувати 0,1 N розчином NаОН до появи яскраво-рожевого забарвлення, яке не зникає протягом 1 хвилини. V1 = _____ мл, V2 = _____ мл, V3 = _____ мл, Розраховують середнє значення: Vсередне = ________ мл. 3. Кислотність борошна( К ) в градусах розраховують за формулою : К =4 V(NаОН) = _________________ Висновок: Кислотність ______, за ДСТУ _______, що відповідає ( або не відповідає) стандарту.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Ваня.

Відповідь:

Задача 1.

Дано:

V1 = 1.9 мл

V2 = 1.8 мл

V3 = 2.0 мл

Знайдемо середнє значення V:

Vсередне = (V1 + V2 + V3) / 3 = (1.9 + 1.8 + 2.0) / 3 = 1.9 мл (до сотих)

Висновок: Об’єм натрій гідроксиду, що витратили на титрування, становить 1.9 мл.

Задача 2.

Дано:

m (борошно) = 5 г

V1 = __ мл

V2 = __ мл

V3 = __ мл

Знайдемо середнє значення V:

Vсередне = (V1 + V2 + V3) / 3

За формулою кислотності К = 4 V(NaOH) знайдемо кислотність борошна:

К = 4 Vсередне × N(NaOH) = 4 Vсередне × 0.1 моль/л

Висновок: Кислотність борошна становить К = 4 Vсередне × 0.1 моль/л. Щоб порівняти з ДСТУ, потрібно знати, який саме параметр кислотності в ній вказаний.

Пояснення: