Обчисліть об’єм амоніаку (н.у.), який можна одержати з азоту об’ємом 0,68 л і достатньої кількості

водню, якщо вихід амоніаку становить 86%.

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Кирилл.

N2 + 3H2 => 2NH3

V теор.(N2) = 0,68/0,86 = 0,79 л

n(N2) = 0,79/22,4 = 0,0353 моль

n(NH3) = 0,0353 × 2 = 0,07 моль

V(NH3) = 0,07 × 22,4 = 1,568 л

Ответ: 1,568 л