Визначте об'єм амоніаку (н.у.), який можна одержати з 0,68 л азоту і достатньої кількості водню,

якщо практичний вихід складає 43%?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даниил.

N2+3H2=2NH3

h(кпд)=V практический/V теоретический

V теоретический(N2)=V практический/h=0,68 л/0,43=1,581 л

U(N2)=V/V молярный=1,581 л / 22,4 л/моль=0,07 моль

из уравнения U(NH3)=2U(N2)=0,14 моль

V(NH3)=U*V молярный=3,136 л