10. Обчисліть та позначте масову частку солі в розчині, якщо у воді масою 87 г розчинили сіль масою

13 г (оформити, як задачу). А) 13,1 %; Б) 13 %; В) 13,4 %; Г) 13,2 %. 11. Обчисліть та позначте масову частку калій нітрату (КNО3) в розчині, якщо до його розчину масою 260 г з масовою часткою 0,24 долили 140 г води (оформити, як задачу). А) 6,5 %; Б) 15,6 %; В) 15,8 %; Г) 6,8 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Сильченко Алина.

Ответ:

10. m(p-p) = m(в-ва) + m(Н₂О) = 13 + 87 = 100 г

ω = [m(в-ва)/m(p-p)] * 100 = (13/100)*100 = 13% - Б

11. m(соли)=100 г*0,24=24г

m2(раствора)=260 г+140 г=400 г

W2=24г/400г*100%=6 % -?

Объяснение: