Який об'єм сірчистого газу So2 було добуто після спалювання 8г сірки


Ответы на вопрос

Отвечает Перов Данил.

Дано:

m(S) = 8 г

Знайти:

V(SO2) - ?

Розв'язання:

1) S + O2 = SO2;

2) n(S) = m / M = 8 / 32 = 0,25 моль;

3) n(SO2) = n(S) = 0,25 моль;

4) V(SO2) = n(SO2) * Vm = 0,25 * 22,4 = 5,6 л.

Відповідь: Об'єм SO2 становить 5,6 л.