Обрахуйте масові частки елементів в даній сполуці Н2ЅО4Будь ласка це контрольна ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даша.

Объяснение:

w (Н)= 2/98 =0.02 або 2%

w (S) = 32/98 = 0.33 або 33%

w (O) = 64/98 = 0.65 або 65%