визначити які маси води та feso4 необхідно взяти для приготування розчину солі масою 75 г. з

масовою часткою речовини 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Ремез Алексей.

m (розчину) = 75 г

w (FeSO4) = 25%

m (FeSO4) = 75 / 100 * 25 = 18,75 г

Решта – вода (Н2О):

m (Н2О) = 75 - 18,75 = 56,25 г

Відповідь: 18,75 г солі та 56,25 г води.