ДАЮ 50 БАЛЛОВ3) Дано: m(CaO) = 56г Н20 знайти : V(Ba(OH)2)-?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

Ответ:

CaO + H2O = Ca(OH)2

M(CaO)=56г/моль

n(CaO) = m/M=56/56=1моль  => n(Ca(OH)2) = 1моль

M(Ca(OH)2) = 74г/моль

m(Ca(OH)2) = M*n = 74*1=74г

Объяснение:

Отвечает Алисейко Полина.

Відповідь:

Пояснення:

Для знаходження об'єму Ba(OH)2, спочатку ми повинні знати кількість речовини Ba(OH)2, яка присутня у реакції.

Наскільки я розумію, ви хочете розрахувати об'єм Ba(OH)2, що утвориться при реакції між CaO і H2O. Оскільки маємо масу CaO, ми можемо використовувати молярну масу та стехіометрію реакції для визначення кількості речовини Ba(OH)2.

Знайдіть кількість молей CaO:

Молярна маса CaO = 40.08 г/моль

Кількість молей CaO = маса CaO / молярна маса CaO

Кількість молей CaO = 56 г / 40.08 г/моль ≈ 1.397 моль (округлюємо до трьох значущих цифр)

Відповідно до збалансованої хімічної реакції, одна моль CaO утворює одну моль Ba(OH)2.

Знаходження кількості молей Ba(OH)2:

Кількість молей Ba(OH)2 = Кількість молей CaO = 1.397 моль

Використовуйте об'ємну молекулярну формулу для Ba(OH)2:

V = n * Vm

де V - об'єм, n - кількість молей, Vm - молярний об'єм

Молярний об'єм Ba(OH)2 можна знайти з довідкових джерел або обчислити, знаючи газові константи та умови температури та тиску. Зазвичай це значення вимірюється при нормальних умовах (0°С та 1 атм). Давайте припустимо, що молярний об'єм Ba(OH)2 становить 22.4 л/моль (значення молярного об'єму інших речовин можуть бути різними).

Розрахуємо об'єм Ba(OH)2:

V(Ba(OH)2) = n * Vm

V(Ba(OH)2)