Закінчити схеми хімічних реакцій та урівняти їх: 1) Fe+02= 2) H2 + Cl2 = 3) H2 + O2 = 4) N2 + O2

= 5) Са + О2 = 6) Al + O2 = 7) P+ O2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

2Fe+O2=2FeO

H2+Cl2=2HCl

2H2+O2=2H2O

N2+O2=2NO

2Ca+O2=2CaO

4Al+3O2=2Al2O3

4P+5O2=2P2O5