1) з якими із наведених речовин буде реагувати хлоридна кислота: HNO3, Na2O, Сu(ОН)2, 503, Мg, Аg.

Записати рівняння можливих реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

2HNO₃ + 6HCl = 2NO↑ + 3Cl₂↑ + 4H₂O

Na2O + 2 HCl = 2 NaCl + H2O

Cu(OH)2 + 2HCl = CuCl2 + 2H2O

SO3 + 2HCl = SO2 + Cl2 + H2O

Mg + 2HCl = H2 + MgCl2

HCl + Ag → Ø - Реакція не іде