Розрахуйте відносні атомні маси у:1) PbO2) KCI3) BaSO44) AgNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Аманалды Арсен.
PbO

Pb = 207,2
O = 16
Розрахунок:

207,2 + 16 = 223,2

Відповідь: відносна атомна маса PbO = 223,2

2. KCI

K = 39,1
Cl = 35,5
Розрахунок:

39,1 + 35,5 = 74,6

Відповідь: відносна атомна маса KCI = 74,6

3. BaSO4

Ba = 137,3
S = 32,1
O = 16
Розрахунок:

137,3 + 32,1 + 16 * 4 = 233,4

Відповідь: відносна атомна маса BaSO4 = 233,4

4. AgNO3

Ag = 107,9
N = 14,0
O = 16
Розрахунок:

107,9 + 14,0 + 16 * 3 = 169,9

Відповідь: відносна атомна маса AgNO3 = 169,9