Допоможить будь ласка Карбон (IV) оксид об'ємом 50 л пропустили через воду. Яка кількість і маса

утвореної речовини?

Ответы на вопрос

Отвечает Kiselev David.

Відповідь:

СО2+Н2О=Н2СО3

M(H2CO3)=2+12+3*16=72г/моль

n(CO2)=50/22,4=2,2моль

n(CO2):n(H2CO3)=1:1

n(H2CO3)=2,2моль

m(H2CO3)=2,2*72=158,4г

Пояснення: