СРОЧНО у розчині масою 500г. міститься 100г. цукру.обчисліть масову частку розчиненої речовини у

такому розчині? .зробити задачею типу написати,дано знайти...​

Ответы на вопрос

Отвечает Курсакова Анастасия.

Дано:

Маса розчину = 500 г

Маса розчиненої речовини (цукру) = 100 г

Знайти:

Масову частку розчиненої речовини у розчині.

Масова частка (в процентах) розчиненої речовини у розчині обчислюється за формулою:

Масова частка (%) = (Маса розчиненої речовини / Маса розчину) * 100%

Підставимо дані:

Масова частка (%) = (100 г / 500 г) * 100% = (1/5) * 100% = 20%

Отже, масова частка цукру у цьому розчині становить 20%.