Скільки моль води утворено, коли 5,6 г KOH прореагувало з H2SO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Borodin Maxim.

Объяснение:

2KOH + H2SO4----->K2SO4+2H2O

n(KOH)=5,6/56=0,1 моль

n(KOH)=n(H2O)=0,1 моль