Обчисліть відносні молекулярні маси таких речовин: Mg(OH)2 Na2SO4 Al2O3СРОЧНО!! даю 30 балов!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Відповідь:

Mr((Mg(OH)2)=24+(1+16)*2=58

Mr (Na2SO4)=23*2+32+4*16=142

Mr(Al2O3)=2*27+3*16=102

Пояснення: