Обчисли відносну молекулярну масу бінарної сполуки, формула якої — Ag2O.


Ответы на вопрос

Отвечает Гоман Никита.

Ответ:

231,735 г/моль (оксид срібла)

Отвечает Износова Наташка.

Mr(Ag2O) = Ar(Ag) * N(Ag) + Ar(O) * N(O) = 108 * 2 + 16 * 1 = 232.