Обчисли відносну молекулярну масу бінарної сполуки, формула якої — Li2S.


Ответы на вопрос

Отвечает Caraman Radu.

Mr(Li₂S) = 2Ar(Li) + Ar(S) = 2*7 + 32 = 14 + 32 = 46.
Відповідь : Mr(Li₂S) = 46.