1. Оксид невідомого елемента має склад RO2. Масова частка елемента в цьому оксиді становить

27,27%. Встановити невідомий елемент. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карнаухова Анастасия.

Дано:

RO2

ω(R) = 27,27%

Знайти:

R - ?

Розв'язання:

1) ω(O) = 100% - ω(R) = 100% - 27,27% = 72,73%;

2) Mr(RO2) = N(O) * Ar(O) * 100% / ω(O) = 2 * 16 * 100% / 72,73% = 44;

3) Ar(R) = (ω(R) * Mr(RO2)) / (N(R) * 100%) = (27,27% * 44) / (1 * 100%) = 12 - С - карбон.

Відповідь: Невідомий елемент - С - карбон.

Отвечает Орда Золотая.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(R) = 27,27% або 0,2727

RO₂

Найти: Ar(R)- ?

w(E) = Ar(R)/ Mr(RO₂)

0,2727 = х/(х + 16 * 2)

0,2727х + 8,7264 = х

0,2727х - х = - 8,7264

-0,7373х = - 8,7264

х = - 8,7264 : (- 0,7373)

х = 12

Отже невідлмий елемент Карбон (С) , його молекулярна маса дорівнює 12