Установіть віднісьть між хімічною формулою та її відносною молекумерною массою: РО4 NaI 150 152 96​

даю всё что есть

Ответы на вопрос

Отвечает Долматова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Mr(PO₄) = Ar(P) + Ar(O) * 4 = 31 + 16 * 4 = 95

Mr(NaI) = Ar(Na) + Ar(I) = 23 + 127 = 150