У воді массою 100г розчинили сіль массою 15г масова частка солі в розчині становить для

приготування 2%-го розчину массою 200г треба взяти солідля приготування розчину массою 350 г з масовою часткою солі 6% потрібно взяти солі та води ( у рамах)​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

1) 15%

2) 4 г

3) 21 г - маса солі

маса води = 350- 21 = 329 г

Объяснение:

1) 15/100 *100% = 15%

2) 2% = х/ 200 * 100%

0.02= х/200

х= 0.02* 200

х= 4 г

3) 6% = х/350 *100%

0.06= х/350

х = 0.06*350

х= 21 г - маса солі

маса води = 350- 21 = 329 г