ТЕРМІНОВО, ДУЖЕ ПОТРІБНО Розрахуйте, скільки літрів суміші водню з киснем (н.у.) було використано

при отриманні води, якщо при цьому виділилось 27 г речовини. Відповідь вкажіть у вигляді числа, округленого до десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкбаева Диана.

Объяснение:

27 г

2H2 + O2 ------> 2H2O

n(h2o) =  \frac{27}{18}  =  \frac{3}{2}

v(h2) =  \frac{3}{2}  \times 22.4 = 33.6 \: l \\ v(o2) =  \frac{3}{2}  \div 2 \times 22.4 =  \frac{3}{4}  \times 22.4 = 16.8 \: l \\ v(smes) = 16.8 + 33.6 = 50.4 \: l

Отвечает Аманоллина Айым.

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!