Скільки л хлору може приєднатися до етену масою 3 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Елена.

Дано:

m(C2H4) = 3 г

Знайти:

V(Cl2) - ?

Розв'язання:

1) C2H4 + Cl2 → C2H4Cl2;

2) n(C2H4) = m / M = 3 / 28 = 0,11 моль;

3) n(Cl2) = n(C2H4) = 0,11 моль;

4) V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 0,11 * 22,4 = 2,5 л.

Відповідь: Об'єм Cl2 становить 2,5 л.